Open Singles 301 C - H

Division C
Rank Name Operator City
1st JUSTIN GRIMMER NORTANA MUSIC WILLISTON
2nd DARRYL KAYLOR IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
3rd JUSTIN SCHWAN IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
4th JOEY EFTA BADLANDS MUSIC INC. DICKINSON
5th - 6th JUSTIN HOPFAUF DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
5th - 6th TRAVIS HENNIX NORTANA MUSIC WILLISTON
7th - 8th COREY HAMMER IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
7th - 8th MARK PROHASKA NORTANA MUSIC WILLISTON
Division D
Rank Name Operator City
1st CAM LIEPKE NORTANA MUSIC WILLISTON
2nd ANDREW LYNCH NORTANA MUSIC WILLISTON
3rd DANIEL WOODALL IF LAFLEUR & SONS INC VELVA
4th PAUL STRINDEN IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
5th - 6th MATT LANDENBERGER DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT UNDERWOOD
5th - 6th TRAVIS HILSENDEGER DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
7th - 8th JEREMY BERGER DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
7th - 8th RORY KOCH NORTANA MUSIC WILLISTON
Division E
Rank Name Operator City
1st MICHAEL PRESTON IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
2nd TAMMI HARPSTER DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
3rd CHANCE UHRIG DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
4th AUSTIN MCMONIGAL IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
5th - 6th PERRY AANENSON DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
5th - 6th TODD HILLER IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
7th - 8th CHAD HOLGERSON NORTANA MUSIC WILLISTON
7th - 8th MATT LAWRENCE IF LAFLEUR & SONS INC LEEDS
Division F
Rank Name Operator City
1st FELICIA DEAN IF LAFLEUR & SONS INC PARSHALL
2nd RANDY HOUSEHOLDER IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
3rd DAN MILLER DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
4th CHERYLE GOODBIRD BADLANDS MUSIC INC. DUNN CENTER
5th - 6th LORI VANDERWAL DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
5th - 6th STEVEN DUHONE NORTANA MUSIC WILLISTON
7th - 8th DANNY BRAATEN NORTANA MUSIC WILLISTON
7th - 8th HUNTER THOMPSON DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
Division G
Rank Name Operator City
1st HEIDI BERGLAND DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
2nd BRIANNA VERKAIK DAKOTA MUSIC & AMUSEMENT BISMARCK
3rd RENAE STOVER IF LAFLEUR & SONS INC MINOT
4th PHIL DUKART BADLANDS MUSIC INC. MANNING
 

 


Print