Open Singles 9-Ball Pool

Division A
Place Name Town
1st Dean Flanders Fargo
2nd Laramie Kepjin Blsmarck
3rd Brent Hanson Devils Lake
4th Todd Haskins Minot
5th & 6th Mike Gustafson Minot
5th & 6th Layne Opstedal Rugby
7th & 8th Stacy Kellar Blsmarck
7th & 8th Scott Nelson Stanley
9th-12th Tyier Perry Blsmarck
9th-12th Dana Rathjen Blsmarck
9th-12th Mike Biberdorf Rugby
9th-12th Lewis Vanpert Williston
     
Division B
Place Name Town
1st Brent Donahue Minot
2nd Rick Schroeder Williston
     
Division C
Place Name Town
1st Jerry McDowelt Dickinson
2nd Wayne Kem Dickinson

Women's Singles Pool B

Place Name Town
1st Jill Thoreson Minot
2nd Joan Jacobs Devils Lake
3rd Maxine Foss Minot
4th Belinda Tichinet Minot

Open Singles Pool B

Place Name Town
1st Bill Biberdorf Minot
2nd Tyjer Perry Bismarck
3rd Sam Abar Bismarck
4th Jared Steiner Dickinson
5th & 6th Mark AppeJt Devils Lake
5th & 6th Jerry Heidecker Dickinson
7th & 8th Jeff Hendrickson Dickinson
7th & 8th Brian Fuhrman WHfiston
9th-12th Eric Hyttinen Bismarck
9th-12th Derek Fritz Williston
9th-12th Jason Sjol Bismarck
9th-12th Myron Fetch Bismarck
13th-16th Travjs Hamilton Minot
13th-16th Jeremy Laber Minot
13th-16th Mjke Bieberdorf Minot
13th-16th Chad Lennick Dickinson

 

Women's Singles Pool

Place Name Town
1st Merilee Whiteman Bismarck
2nd Steph Boettcher Dickinson
3rd Mel Morrill Williston
4th Irene Merck Bismarck
5th & 6th Tania Bamhart New Town
5th & 6th Dawn Saastad Minot
7th & 8th Sue HibI Dlckinson
7th & 8th Karen Poitra Devils Lake

Open Singles Pool

Place Name Town
1st John Enno Williston
2nd Brent Donahue Minot
3rd Ryan Pegors Bismarck
4th Layne Opstedal Minot
5th & 6th Dave Priddy Bismarck
5th & 6th Rob Fandrich Bismarck
7th & 8th Dean Flanders Fargo
7th & 8th Barry Romo Grand Forks
9th-12th Jon Lund Dickinson
9th-12th Jeff Lundstrom Bismarck
9th-12th Bob Sabrosky Dickinson
9th-12th Clayton Enno Williston
13th-16th Brent Hanson Devils Lake
13th-16th Paul Brink Bismarck
13th-16th Ruben Delacruz Grand Forks
13th-16th Todd Friesz Bismarck
17th-24th Robby Barnes Dickinson
17th-24th Kent Nauman Dickinson
17th-24th Craig Statoch Dickinson
17th-24th Chad Naber Dickinson
17th-24th Brian Lacount Minot
17th-24th Rick Schroeder Williston
17th-24th Frank Howe Bismarck
17th-24th Todd Haskins Minot
25th-32nd John Fehr Bismarck
25th-32nd Eric Boettcher Dickinson
25th-32nd Jamie Perry Bismarck
25th-32nd Steve Ironroad Bismarck
25th-32nd Dan Fisher Bismarck
25th-32nd Billy Stanley Sherwood
25th-32nd Kurt Schmidt Bismarck
25th-32nd Gary Heidecker Dickinson

The NDTA is sponsored by the King of
Beers ---- Budweiser