Mixed Doubles 301

Division A Combo
Place Name Town
1st Pat & Michelle Cox Devils Lake
2nd Craig EngeIhard & Sam Fuller Mandan
3rd Chip Anderson & Janelle Jerome Rugby
4th Justin Keller & Tera Olson Bismarck
5th & 6th Jon Schrmdt & Courtney Blackdoud Devils Lake
5th & 6th Joe Lafountaln & MichetIa Delorme Devils Lake
7th & 8th Travis & Angel Gladue Devils Lake
7th & 8th C. Desjariais & N Morin Devils Lake
 
Division B
Place Name Town
1st Aiicia & Steve Butterfleld Bismarck
2nd Daniel & Mandy Billngs Williston
3rd Marcus Lawrence & Larissa McKay Devils Lake
4th Michelle Lundy & Scott Miller Devils Lake
5th & 6th Joe Belgarde & Sonya Anderson Devils Lake
5th & 6th Jesse Auday & Leray Skinner Bismarck
7th & 8th Bremt Greening & Brittnay Duplessis Devils Lake
7th & 8th Teresa & Terry Linde Devils Lake
 
Division C
Place Name Town
1st Troy & Karen Johnson Williston
2nd Corey Schick & Brittnee Foote Blsmarck
3rd Pauta Strffarm & Mike Griffin Devils Lake
4th Donna Dearton & Nate Page Bismarck
5th & 6th Bryce Warner & Jodi Rolle Devils Lake
5th & 6th Chris Magstadt & Kari Charvat Blsmarck
7th & 8th Mark Prohaska & Emy Brossart Williston
7th & 8th Tyrelf & Luciite Smith Devifs Lake
 
Division D
Place Name Town
1st Lowed Decoteau & Rhea Counts Devils Lake
2nd Derek & Clara Horob Williston
3rd Chad Holgerson & Stacy Ledahl Williston
4th Doug Fixen & Tammy Wright Williston
5th & 6th Dylan Yoder & Leah Harper Devils Lake
5th & 6th Shane Laverdure & Besslie Monogram Minot
7th & 8th LeeAnn Short & Gerald Lone Bear Bismarck
7th & 8th Rory KegSey & Shandl Poole Wllllston
 
Division E
Place Name Town
1st Damede & Bryen Schaefer Bismarck
2nd Donna & Steve Sewell Minot
3rd NIcole & Darren Mund Bismarck
4th Mike Smtth & Larinda Weigel Minot
5th & 6th Alex Stastny & Brenda Howard Bismarck
5th & 6th Lorna Roll & Lance Obrigewitch Blsmarck
7th & 8th Steve Melland & MichelSe Barkie Williston
7th & 8th Brian Amble & TJ Lee Williston
 
Division F
Place Name Town
1st Shawna Chilcoat & Cody Hammer Minot
2nd Rob Wick & Tammy Olson Mlnot
3rd Duane & Amber Carr Grassy Butte
4th Eric Stebblns & Kari Evenson Blsmarck
5th & 6th Stacle & Danny Woodall Devils Lake
5th & 6th Joette Tracey & Bekki Atkins Williston
7th & 8th Jana Marquart & Mark Jaeger Dickinson
7th & 8th Don Leonard & Nina Bachman Devils Lake
 
Division G
Place Name Town
1st Tim Foley & Judy Ames Devils Lake
2nd Jara Sanda & Evan Deschert Dickinson
3rd Tim & Dawn Ward Devils Lake
4th James Green & Kaila Netson Devils Lake
5th & 6th Brent SmIth & Danalee While Williston
5th & 6th Jaarret Belstad & Tammie Hambek Devils Lake

 

The NDTA is sponsored by the King of
Beers ---- Budweiser