Mixed 301 Team

Division A
Place Name Town
1st Buils Eye View-Chip Anderson Rugby
2nd Powerhouse-Ken Zingrich Bismarck
3rd Off Constantty-Pat Cox Devils Lake
4th Tons Of Bull-Michaella Delorme Devils Lake
 
Division A Consolation
Winner 3rd Street Station-Dan Corum Rugby
 
Division B
Place Name Town
1st Just Us-Frank Black Cloud Spirit Lake
2nd Ice Box-Kat Merrilt Minot
3rd Jimmy's Lounge-Jolene Whitman Hazen
4th Mandan Eagles #1-Nate Page Mandan
5th & 6th toe Box #1-Tim Goergen Minot
5th & 6th Razors Flight Controllers-Steve Elfman Devils Lake
7th & 8th Ladots-Randall Jerome Devils Lake
7th & 8th Sports Den Darty Little Minds-KeISi Mabe Wiltiston
 
Division C
Place Name Town
1st Korby*s Bar-Levi Clouse Rock Lake
2nd 5 Spot BS'Ers-Casey Locken Stanley
3rd Midway-Larry Rossland Williston
4th Bismarck Elks #1-Tom Hager Bismarck
5th & 6th Saddlerack Shooters-Nicole Poitra Parshall
5th & 6th Powerhouse-Todd Engel Bismarck
7th & 8th Nola's Lounge-Cory Boechler Minot
7th & 8th Old Town Tavern-Chad Gable Mandan
 
Division D
Place Name Town
1st Okayest-Cheryl Good Bird Rock Lake
2nd Wolfie's Ptace-Shayla Maier Stanley
3rd Longshots Runaways-Deniese Lemast.. Williston
4th 4-Mile-Daniel Coss Bismarck
5th & 6th Sidekick's-Chelsey Lazier Parshall
5th & 6th Nola's Lounge-Heidi Llewellyn Bismarck
7th & 8th VFW Club-Lori Schneider Minot
7th & 8th Midway-Julie Olson Mandan
 
Division E
Place Name Town
1st Rock Point VoDo-Cory Zimmer Bismarck
2nd Sports Page-Angel Veen Blsmarck
3rd Alibi's Lounge-Marvin Danks Bismarck
4th Last Call Bar-Mike Teske Mandan
5th & 6th DJ's Tavern #1-Bryen Schaefer Bismarck
5th & 6th Borrowed Bucks-Mike Schutt Bismarck
7th & 8th O'Brian's Tavern-Renae Egeberg Bismarck
7th & 8th Uncle Ted & Company-Bert Anklam Wolford
 
Division F
Place Name Town
1st Capri Skittus-Teri Thiet Minot
2nd Sports Den-Lynn Rude Williston
3rd White Buffalo Herd Hunting-Jessica Granville
4th Original-Tim Ward Minot
5th & 6th Pub 21 #1-Dawn Tipton Bismarck
5th & 6th Tumbleweed-BHI Davis Bismarck
7th & 8th Fireside-Brian Woiwode Minot
7th & 8th Tumbleweed-Juan Thomas Bismarck
 
Division G
Place Name Town
1st Hammer Time-Cory Hammer Sawyer
2nd American Legion-Heidi Geyer Williston
3rd Lonesome Dove-Jennifer Grant Bismarck
4th DK's-Aaron Dye Williston
5th & 6th Dartnados-HolIy Hutchinson Dickinson
5th & 6th Steete Vets Club-Deland Nunn Steele
7th & 8th Those One Guys-Josh Ector Parshall
7th & 8th Champ's-Lora Papineau Williston

 

The NDTA is sponsored by the King of
Beers ---- Budweiser